TOY SANITIZER

TOY SANITIZER  to nic innego jak spray do dezynfekcji zabawek angielskiej firmy BENTLEY ORGANIC. Dystrybutorem omawianego preparatu jest firma Eco & More, która zajmuje się wprowadzaniem na polski rynek ekologicznych produktów znanych zagranicznych marek.
Spray TOY SANITIZER jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych co sprawia, że jest nie tylko przyjazny dla Twojego dziecka, ale także dla otaczającego nas środowiska. Producent zapewnia, iż ten unikalny produkt zabija aż 99% szkodliwych bakterii !!!!
Przyznam się szczerze, że jako mama niespełna rocznego dziecka szukam produktów dla niego bezpiecznych,  naturalnych a co najważniejsze praktycznych i łatwych w użyciu. Omawiany spray okazał się dla mnie miłą niespodzianką oraz zbawieniem – czyszczenie wszystkich zabawek Frania, krzesełka do karmienia oraz wszelakich śliniaczków od teraz nie stanowi dla nas większego problemu. A co wiąże się z bardzo dużą oszczędnością czasu, którą można śmiało spożytkować na zabawę z naszym maluszkiem.

Z pewnością zagości on u nas już na stałe a co najlepsze pragniemy dokupić jeszcze kilka produktów z tej niezwykłej rodziny ekologicznej.
Więcej informacji na temat produktów firmy BENTLEY ORGANIC uzyskasz TU
Spray testowaliśmy w ramach uczestnictwa w KME

 

17 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *