Szczęście hmm …

IMG_9452

Kto z Nas nie chce być w życiu szczęśliwy ???

Codziennie stawiamy czoła trudnym sprawą, podejmujemy dziwne decyzję,

obmyślamy strategię aby móc znaleźć szczęście.

O to 5 moich zasad aby znaleźć swoje upragnione szczęście:

  1. Pokochaj siebie: Kiedy pokochasz samą siebie to świat pokocha Ciebie !!!! Kiedy zaczniesz sama siebie szanować inni również zaczną szanować Ciebie. To trudne ponieważ każdy z Nas ma wady, ale jeśli będziesz potrafiła im stawić czoła to dla reszty świata staniesz się niezniszczalna.
  2. Spełniaj marzenia: Każdy z Nas marzy o czymś wielkim. Zacznij od jutra !!! Wstając rano pomyśl, że życie jest zbyt krótkie aby marzenia odstawiać na dalszy plan. Korzystaj z niego !!! Poddaj się tej chwili … tylko czasem nie próbuj uciekać !!!
  3. Zostaw przeszłość w tyle: Pożegnaj się z nią już dziś. Warto żyć przyszłością. Nie ważne co było kiedyś, ważne co może być jutro !!! Nie warto ciągle rozpamiętywać starych ran …
  4. Ja i tylko ja – Wiem, że to samolubne, ale czasami warto pomyśleć o sobie !!! Chociaż raz dziennie postawić siebie na pierwszy plan. To może być 5 minut tylko i wyłącznie dla Ciebie.
  5. Każdy z nas się myli: Każdy z Nas popełnia błędy. Błędy są po to aby czerpać z nich naukę. Nie zawsze wszystko ma swój sens, ale to … nic straconego … jutro przecież wstaje nowy dzień.

 

Dla mnie te 5 zasad stanowi wyrocznię lepszego JA !!!

Poddaj się chwili i pracuj nad tym aby być szczęśliwą od dziś.

A Wy macie swoje zasady aby znaleźć szczęście ??

Jak zawsze – czekam na maile 🙂

M.

 

 

 

6 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *